Wij zoeken een Technische Buitendienstmedewerker

Wij zoeken een Technische Buitendienstmedewerker

Milder Holland B.V. is een actieve en sterke leverancier van leidingsystemen. Wij opereren in de B2B markt. Onze kracht is de combinatie van eigen producten en het importeren van kwalitatief sterke merken. Met ons team in Bemmel en Rotterdam is het doel om onze klanten succesvol te laten zijn en de beste service aan hen te verlenen. Dit doen wij al 47 jaar, met trots op ons team en het complete leveringsprogramma waarvan we grote voorraden hebben, zo schakelen we snel!

 

Wij zijn we op zoek naar een fulltime Technische Buitendienstmedewerker

Als verkoper buitendienst ben je onderdeel van ons verkoopteam en bezoek je onze klanten in het Oostelijk deel van Nederland. Je beschikt over goede commerciële vaardigheden en technisch inzicht en je vindt het leuk om een professionele en prettige relatie op te bouwen met onze klanten. Je geeft tijdens je bezoeken uitleg over ons leveringsprogramma, je helpt klanten met het oplossen van technische vraagstukken en maakt commerciële afspraken. Door actieve benadering van zowel onze bestaande als potentiële klanten versterk je onze positie in jouw eigen werkgebied.

 

Jouw werkzaamheden in het kort:

  •  Je onderhoudt klantrelaties en onderzoekt de behoefte van de klant en kijkt welke rol Milder daarin kan spelen.
  • Je bezoekt projecten waar onze producten worden toegepast. Je denkt graag met de klant mee over de juiste toepassing van onze producten.
  • Je signaleert onderweg verkoopkansen en marktinformatie en benut deze. Daarvoor ben je ook een sparringpartner voor je collega’s van de binnendienst.
  • Je denkt mee aan de ontwikkeling van initiatieven om extra omzet te creëren en je pioniert graag.

 

Wij zoeken iemand met het volgende profiel:

  •  Iemand met een MBO4+/HBO werk- en denkniveau.
  • Iemand met kennis van techniek en bij voorkeur leidingsystemen, en de interesse om dit steeds te vergroten.
  • Ervaring met een vergelijkbare functie bij een technische groothandel is een pré.
  • Je weet je communicatieve vaardigheden goed in te zetten afhankelijk van de personen die je ontmoet.

 

Wij bieden jou:

Een gevarieerde en uitdagende functie met leuke collega’s en interessante klanten en projecten die je gaat bezoeken. We geven veel ruimte om je te ontwikkelen en stap voor stap onze wereld te leren kennen. Onze collega’s wijzen je hierbij graag de weg. We bieden je goede arbeidsvoorwaarden, een gezellige werksfeer en geven je de kans te groeien in deze afwisselende baan.

 

Ben jij de kandidaat die we zoeken?

Solliciteer direct via solliciteren@milder.nl en stuur ons jouw CV en motivatie voor deze leuke job!

Heb je naar aanleiding van deze vacature nog vragen?

Neem gerust contact op met Ruud Janssen (026-3259103 of r.janssen@milder.nl).

Gepubliceerd op: 25 april | Terug